The Yanks / ( In Estonian Jänkid) Write About Estonia In A Humourful Way.

The Yankees say ” We hardly know anything about Estonia and want to know more. Yankees also state that Estonians are extremely kind, due to that they have been through tough times and know how to appreciate kind humans and a good Life.

võtmes Tallinna eluolu4

A +A –Print

Jonatan Karjus

Internetis levib video, kus YouTube´i blogija Jason Tongen tutvustab lustlikus võtmes Tallinna eluolu ja vaatamisväärsusi. Koos eestlasest tuttavaga hängitakse Kalamaja hipsteritega, külastatakse Patarei vanglat ja üht vanaema, kelle kass on õppinud potil käimise. Vaata videot!
Blogija tahtis enda sõnul Eestis käia kahel põhjusel: esiteks, keegi ei tea sellest kohast mitte midagi ja teiseks, sealt on pärit tema sõber Rob. Rob on muideks Jasoni tutvusringkonnas ainuke mees, kes oskab mängida kannelt, või teab, mis asi see on.Humoorikas videos kohtutakse ka baarmen Dave´iga, kelle meelest on eestlased ühed lahkeimad inimesed keda ta teab. «Inimesed on lahked seetõttu, et nad on elanud rasket elu, nende maad on korduvalt vallutatud ja nad on elanud pikalt okupatsioonis. Pärast selliste raskuste läbielamist on nad õppinud väärtustama teisi inimesi,» ütles ta.Videos külastatakse Patarei vanglat, mis meenutas video tegijate sõnul filmi «Saag» võteplatsi. Hiljem käiakse endise kaitseväelasega lasketiirus, külastatakse jääbaari ning Rob´i vanaema, kelle kass on õppinud potil käimise.http://tallinncity.postimees.ee/3052683/video-jankid-kirjeldavad-lustakas-votmes-tallinna-eluolu

About narhvalur

Environmentalist, Animal Lover, Birder,Equastrian
This entry was posted in Business, Debate, Eco News, Education, Estonia, Europe, Heartwarming Stories, History, Human rights, Make a Difference!, Military Actions, North America, People, Philosophy, Photography, Politics, Take Action, Technology, Travel, War and tagged . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s